Üyelik Avantajları / Neden Üye Olmalısınız !
Bijuteri mağazaları , Online Mağazalar , Sosyal ticaret sayfaları ! Bizimle çalışmak için 10 geçerli neden !
Stok Maliyeti

Binlerce ürünü stoğunuza çekmeden dilediğinizce sergileyerek satışa sunun sattıkça alın ! Stok maliyetine katlanmadan bütçenizi daha verimli kullanın !

Satışa Hazırlık

Ürünleri satışa hazırlamak için zaman harcamadan , Ebijuteri.com da yayınlanan tüm ürünleri hemen satışa sunabilirsiniz. Sizin için çalışan ürün çekim ekibimiz görsel destek ile yanınızda !

Fiyat Avantajı / Ürün Çeşitliliği

Satın alma ve ithalat ekibimiz , trend ürünlerin tedarik edilmesi yada ithal edilmesinin ardından uygulayacakları fiyat politikası ile daima sizi koruyacaklarından emin olun. Temel prensip olarak hergün onlarca ürün sizler için en fiyattan satışa sunacaklardır.

Trend / Moda Ürün Takibi

Ürün kategori ekibimiz sizler için günün modasını yakından takip ederek kimi zaman modaya yön vererek daima yeni olanı satmanız için çalışmaktadır. Artık trendi takip ederek daha fazla satışa ulaşmak çok daha kolay.

Güvenli Ticaret

Uzun yıllardır süren ticari etkinliğimiz ile kazandığımız ticari birikimi kullanarak Amacımız sanal ortamda doğal ticareti gerçekleştirmek. Web sitemiz 256 bit Şifreleme sistemi ile ödeme güvenliği sağlamaktadır..

Zaman / İşletme Maliyeti Tasarrufu

Türkiye'nin yada dünyanın herhangi bir yerinde mağaza işleten müşterilerimiz. Oturdukları yerden kolayca gündemi takip ederek ürün tedariği sağlayarak tedarik için sürekli zaman yada extra maliyetlere katlanmak zorunda kalmayacaklardır.

XML Hizmeti

Online mağazalar , N11 , Gittigidiyor vb pazaryeri mağazaları ! XML hizmetimiz ile ürünleri saniyeler içerisinde sitenize yada pazar yerlerine ekleyip kolayca satışa başlayabilirsiniz. XML Servisimiz sürekli güncellenmektedir.

Sosyal Ticaret (Facebook , Instagram)

Facebook , Instagram yada diğer sosyal paylaşım platformlarında satış yapan müşterilerimiz ürünlerimizin görsellerini anında hesaplarına ekleyerek hemen satışa başlayabilirler. Dropshipping hizmeti ile ürünlerini müşterilerine ulaşmalarını sağlayabilirler.

Hızlı Kargo Hizmeti

Siparişlerinizin ardından ürünleriniz anında kargoya verilerek en kısa zamanda size ulaşması için çalışan büyük bir ekibimiz var. Bu ekip ile kargolarınız 24 saat içinde hazırlanarak size ulaştırmaya çalışmaktadır.

DropShipping Hizmeti

Kargo operasyonunu sizin yerinize halleden özel ekibimiz ile ürünlerinizi sizin adınıza biz müşterilerinize iletiyoruz. DropShipping hizmetimiz sayesinde tüm operasyonel giderlerinizi minizimize ederek hem zamandan hem maliyetten tasarruf sağlıyoruz.

Daha detalı bilgi için bize ulaşın +90 212 520 56 89 - destek@ebijuteri.com

Toptan Bijuteri

Ebijuteri.com olarak tüm bijuteri ve aksesuar ürünlerini toptan olarak oturduğunuz yerden hemen tedarik edebilirsiniz. Her gün yeni eklenen ürünleri kolayca sipariş verebilirsiniz.