Ebijuteri Dropshipping Servisi

Dropshipping Nedir ?

Dropshipping, dilimizde stoksuz satış olarak nitelendirebiliriz. Satıcı firma, ürün stokları tutmak yerine, site/sanal pazar/sosyal medya üzerinden gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirir ve tedarikçinin deposu üzerinden siparişlerin gönderimi yapılır. Böylelikle satıcı firma ürün stokları tutmadan, tedarikçilerin ürünlerini satabilir.

Dropshipping Servisinden Nasıl Faydalanabilirim?

Öncelikle ebijuteri.com sitemizin üyesi olmanız gerekir. Üye olduktan sonra 1000 TL’lik bir ön ödeme yaparak cari hesap oluşturmalısınız. Yapacağınız bu ön ödeme ile cari hesabınızı oluşuyor ve alışverişlerinizde bu tutarı kullanıyorsunuz. Sonrasında tarafınıza gelen siparişleri sitemizden dropshipping siparişi şeklinde oluşturarak müşterinize sizin ya da bizim anlaşmamız üzerinden gönderimi sağlanır.

Dropshipping Servisi Ücreti ve Gönderim Süreleri

Dropshipping siparişlerinde sipariş başı 14.90 TL dropshipping hizmet bedeli tahsil edilmektedir. Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. 14:00’den sonra verilen tüm siparişler bir sonraki iş günü kargolara teslim edilmektedir.

YARDIM VİDEOSU

Dropshipping nedir ? Nasıl yapılır ?

Drop Shipping sipariş nasıl oluşturulur ? Dikkat edilmesi gerekenler nedir ? Kısaca tüm konuları anlattığımız videoyu izleyiniz.