Ebijuteri XML Servisi

XML Nedir

XML farklı diller , plotfarmlar arası veri alışverişini sağlayan bir haberleşme dilidir. XML servisleri ile örneğin bir e-ticaret siteindeki tüm ürünleri otomatik olarak kendi sitenize çekebilir , stokları vb durumları kontrol edebilirsiniz.

Ebijuteri XML Servisi Nasıl Çalışır

Ebijuteri xml servisimiz ile , web sitemizde bulunan tüm ürünleri sadece dakikalar içerisinde pazaryerleri yada websitelerinize otamatik olarak yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz ürünleri yine aynı servis ile stok kontrolü yapabilir , ürünler üzerinde yapılmış herhangi bir bilgi güncellemesini yine otomatik olarak anlayabilirsiniz.

Ebijuteri.com XML servisindeki ürün sayısı günlük hatta anlık değişmektedir ama minimum 3000 ürün bulunmaktadır.

Ebijuteri XML Başvurusu

Ebijuteri XML servisi 1000 TL 'lik bir ön ödeme ile çalışan bir servistir. XML için ödeyeceğiniz 1000 TL alışverişlerinizde kullanabileceğiniz CARİ BAKİYE / Kullanılabilir Limit olarak hesabınıza tanımlanır.

XML / Cari Bakiye ödemenizi kredi kartı yada banka havele / eft ile yapabilirsiniz. Teknik konular yanı sıra sıkça sorulan sorularıda aşağıdaki bölümen bulabilirsiniz.

XML SERVİSİ İÇİN CARİ HESAP OLUŞTURMA SEÇENEKLERİ

Bize ulaşın

+90 0212 520 56 89
Hafta içi 09-18 saatleri arasında
destek@ebijuteri.com
7 Gün 24 Saat
Toptan Bijuteri

Ebijuteri.com olarak tüm bijuteri ve aksesuar ürünlerini toptan olarak oturduğunuz yerden hemen tedarik edebilirsiniz. Her gün yeni eklenen ürünleri kolayca sipariş verebilirsiniz.